محل تبلیغات شما

قانون پارکینسون = اگر پایان کاری رو مشخص نکنی کاره همینجور کش میاد

کسانی که اعتقاد دارن باید مشکلات باشه که آدم یاد خدا باشه همون بهتر که سرشون بیاد وگرنه چرا نباید یاد خدا توی خوشی و راحتی باشه؟

Elon Musk

تیلور خانم میگه وقتی برای یه چیزی هر روز تلاش میکنی ولی انتظاری نداری و یه روز میبینی که به دستش آوردی, هر روزی که از خواب بیدار میشی مثل اینه که داری یه رویا رو زندگی میکنی. (نقل به مضمون) حتما همه تیلور خانم رو با اون صورت متعجبش دیدن

س برای کسب درآمد بیشتر نباید تقلا کرد بلکه باید روش زندگی رو عوض کرد.

نکته: کلی ماهی توی این دریای بزرگ هست آدم نباید به چیزی که نمیخواد راضی بشه. من همکارم رو واقعا دوست نداشتم اما باهاش ازدواج کردم. اشتباه کردم! دیگه نمیکنم :)

آخه جوونی که چشمش به پول داشته یا نداشته باباشه یا فکر اینه که چرا شرایطش یه جور بهتری نیست کجا میتونه فردا توی زندگیش موفق بشه؟ قبول دارم که شرایط ایران خیلی سخت و برای بعضی ها واقعا ناجوانمردانه سخته اما کسی که چیزی رو واقعا بخواد و براش تلاش کنه راهش رو هم پیدا میکنه

از چیزایی که میخوای داشته باشی. چی دوست داری داشته باشی؟ بعد ببین چه کارهایی باید کنی که شانس رسیدن بهشون رو زیاد کنی. اگر نمیدونی چکار باید کنی شاید باید بیشتر کتاب بخونی

یانی کلی انرژی داشت. اصلا انگار 20 سالش بود.

این از امیر مهرانی:

معمولا ما کیفیت رابطه‌مان را براساس احساسی که نسبت به دیگری داریم می‌سنجیم. گفتگوهایی که بین ما جاری است٬ کارهایی که برای یکدیگر انجام می‌دهیم و  اینکه چقدر با آن طرف دیگر رابطه موثر٬ آرام و بدون چالش پیش می‌رود. در تجربه‌ی تمام لحظات رابطه٬ احساسی که تجربه می‌کنیم آن احساسی نیست که نسب به طرف دیگر داریم بلکه احساس مهم‌تر و تعیین‌کننده‌تر آن چیزی است که نسبت به خودمان داریم.

در واقع کیفیت رابطه وابسته به کیفیت احساس ما به خودمان در آن رابطه است.

google superbull and paris love 2010

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها