محل تبلیغات شما

cd موفقیت دکتر هلاکویی 

دکتر هلاکویی

دکتر هلاکویی رشد در هفت زمینه چیه؟

خودتون رو تجربه و حس و احساس کنید 

از اینکه اشتباه کنید و شکست بخورید نترسید 

به حرف مردم که به شما می خندن شما بیشتر بخندین 

روزی که از اشتباه و شکست نترسیدیم و حرف مردم برامون باد هوا بود کار و بارمون بهتره 

تنها راه کمتر رنج بردن رنج بردن به موقع و به اندازه است.

همه ی آدما اگه بخوان دانشمند و ورزشکار میشن اینا شعاره . قرار بوده کاری بکنی که دوس داری و درست می دونی و به اون جا برسی. 

سه چیزی که ما رو از پا در میاره مقیاس مقایسه مسابقه

اصلا مهم نیست که تو چکار کردی اصلا مهم نیست دیگران چه کار کردن الان میخوای چکار کنی؟

به دنبال لذت بروید و از درد بگریزید آدم نوراتیک کسیه که لذت نمیبره و رنج میبره و رنج میکشه

این منم هر کس نمیپسنده بره به جهنم 

دنیایی است که باید با پله رفت بالا هر کی بپره میخوره زمین مهم نیست پله چندمی زندگی یه مقصد نیس زندگی یه راهه 

اگر کمی بهتر از دیروزت باشی زندگی رو بردی موفقیت با اولین قدم شروع میشه موفقیت ینی رشد با لذت و آرامش تنبیه کار نمیکنه لاس وگاس فقط تشویق 

اونایی که به جون خودشون میفتن به هیچ جا نمیرسن

چه نوع کاری دوست داری ؟‌ینی فکر میکنی صبح که پاشی دوست داری بری سرکار و باهاش راحتی؟ 

برا من کاری که وقتش دست خودم باشه زیر فشار ددلاین قرار نگیرم داوطلبانه باشه کاری که درآمد خوبی بهم برسونه کاری که مغزمو خیلی نخواد مثل کمپ کمپ عااااااالی بود که میتونستم برا خودم روزی ۶ ۷ ساعت مطالعه کنم یا بنویسم 

از خدایی استعفا بده من همه کارا رو ناقص میکنم هر کی هم ناراضیه باشه چون اگه بخوای خودت یا دیگرانو راضی کنی بیشترین نیتی رو از زندگی خواهی داشت 

وقت برا زمینه های حسی و احساسی و شادی و تفریح بذار 

نیمدی تو این دنیا کتابا رو تو مغزت بریزی نیمدی از بقیه جلو بزنی خبری نیست هدفی نیس مقصدی نیس از شکست و اشتباه نترس شد که شد

با سرعت تصمیم بگیر غلط از آب در اومد که اومد ما نیمدیم تو این دنیا که این همه رنج بکشیم به خاطر چیزایی که تازه تاثیریم نداره

ما ناقصیم ناقصم می مونیم در همین حدی که میتونم انجام بدم خوبه که چه بهتر بده همینه که هست

بایدها فقط اصول اخلاقیه 

همه راه رو باید بری ۹۰۰ کیلومترو بری یه متر آخرو نری نمی رسی حتی بعضی وقتا بری درم بزنی تا زنگ نزنی نمی رسی با واقعیت و این جهان این چنین منظم و دقیق دوس دارم و آرزو دارم و اینا رو ولش کن. باید سفت و سخت و محکم بچسبی به واقعیت و هدف تا برسی 

به خاطر پول که آدم زندگی و رابطه رو خراب نمی کنه

فرهنگ که تقدسی نداره فرهنگ ینی راه و روش زندگی

هر چی میخوای داشته باش با آرامش

وقتی میخوای کفش یا لباس بخری نگاه میکنی ببینی اندازه ت هست یا نه وقتی یه آدمی رو می بینی چرا نگاه نکنی از اول ببینی این آدم اندازه تو هست یا نه؟ رابطه انسانی باید غذا باشه نه دوا آدم که نمیتونه با دوا زندگی کنه که 

بعضی آدما میخوان زندگی کنن بعضی آدما میخوان بمیرن حالا یا خودکشی میکنن یا تدریجا خودکشی میکنن خودتباهی نفرت از خود

وقتی گیجی یکی دو سال پرونده رابطه رو ببندین مشاورره کنین تا موضوعا و چراغا براتون روشن شه روزه رابطه خودسازی کن بعد برو  انتخابی کن که شایسته تو باشه

گاهی اوقات واقعیت اونقدی که ما بهش اهمیت میدیم و پاش وای میستیم واقعیت نیس

رابطه باید بر اساس چیزای مثبت باشه نه منفی من وسواسیم تو هم وسواسیم پس چه به هم میایم این نمیشه

اینقد تو بدبختی که اگه کسی دوستت داشت دیگه مهم نیست خودش کیه و چیه؟

من اگه تو زندگی بچه برام مهمه یه کسی که نصف اون چیزی که من میخوام هستم قبول میکنم چون اون بچه نصف دیگه رو پر میکنه

اگه میخوای با این آدم دوست باشی باش ولی شما چرا اینقد جدی گرفتی؟ شما چرا اینقد محرومیت کشیدی؟ چرا درو باز نمیکنی شب هرکی خواست بیاد خونه ت با هم آشنا بشین؟

تو چشمتو بستی میخوای خودتو بکشی

یه واقعیتی هست که هست چرا آدم دچار اضطراب شه؟ 

گذشته در گذشته ینی ما تو دنیای محدودی هستیم گذشته رو که کاریش نمیشه کرد دیگه بپذیر 

مرده ها ر بذار تو قبر بیا بیرون کول نکن با خودت همه جا ببر

شما چیکاره ای میخوای به این و اون کمک کنی؟ به خودت کمک کن

فرق بی حس و بی احساس چیه؟

زندگی حل مککرر موضوعاته همه هنر زندگی مطرح کردن مسائل و حل مشکلاته

فقط وقتی می ارزه تو زندگی مشترک فداکاری کنی که ۱ دلار درد تو ۱۰ دلار ادی اون بشه نه برابر ۱ دلار تو بدی اون ۱ دلار بگیره

همیشه هر کاری هزینه داره به خاطر اینکه محروم کردن خود از کارای دیگه س 

۳۵ اصل آمادگی ازدواج سی دی خانواده

nataniel branden

شما می‌توانید به همه‌ی کارهایتان برسید، اگر برنامه‌‌ای هرچند ساده داشته‌باشید!

امشب عمیق و سنگین می خوابم خوب میخوابم خوابای خوب می بینم

ماهنامه حرمت نفس دکتر هلاکویی

یکی از موضوعات خودم که دوس دارم کار کنم انعطاف پذیری 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها